Jako sklep internetowy www.glass-pol.com.pl dbamy o Twoją prywatność. Wszystkie przekazywane nam dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie do realizacji bieżących zamówień, zgodnie z dyspozycją złożoną przez formularz na stronie, e-mail bądź telefonicznie.

Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie przez firmę GLASS-POL Dutka & Tkacz sp. j. danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 Nr.101, poz.926 z póź. zm.).

Informacje niezbędne w procesie realizacji zamówień to adres dostawy/faktury, adres e-mail zamawiającego (ułatwiający kontakt), tel. kontaktowy dla kuriera doręczającego przesyłkę oraz informacje o danym produkcie.

Przesyłane do nas informacje za pośrednictwem formularza zamówienia czy kontaktowego są przesyłane w sposób bezpieczny i do tych danych mają dostęp wyłącznie osoby bezpośrednio obsługujące proces realizacji zamówień w naszej firmie. Nie tworzymy baz danych teleadresowych naszych klientów i nie przekazujemy ich innym podmiotom gospodarczym w celach marketingowych.

Nasz system nie zbiera żadnych informacji o użytkownikach portalu (m.in. adresy IP, nazwa domeny) poza informacjami przekazywanymi nam dobrowolnie przez klientów.